Локації для бізнес фотосесій у Києві

Бізнес портрет – це історія про успішну людину, образ професіонала, впевненого у своїх рішеннях, імідж надійної компанії! Саме такі асоціації має викликати бездоганний діловий портрет.

Види бізнес портретів

Жанр ділового портрета ставить певні рамки щодо стилю, образу та локації зйомки. Так думають багато хто, але це не так. Все залежить від фантазії фотографа, професії портретованого та сенсу, який необхідно донести до цільової аудиторії.

Класичний бізнес портрет

Цей варіант підходить для випадків, коли потрібний суворий діловий образ без зайвого креативу. Консервативний портрет на однотонному фоні (білий, чорний, сірий) дозволить акцентувати увагу виключно на особистості того, хто портретується. Жодних домислів та абстракцій.

Портрет у професійному середовищі.

Тут мається на увазі виїзна фотосесія в офісі чи виробництві компанії. Такий варіант дозволяє зняти за один або два дні велику кількість співробітників. Недоліків у такої зйомки немає за якістю порівняно зі студійними знімками. Це зумовлено тим, що мобільне світлове обладнання, що використовується при виїзді, використовується те ж саме, що і в студії, а значить ніяк не обмежено в можливостях. При достатньому досвіді та професіоналізмі фотомайстра можна досягти бездоганних результатів. А найголовніше це те, що фотографії в офісі будуть більш живими та природними.

Студійна бізнес фотосесія в інтер'єрі

Не менш популярним місцем зйомки ділових портретів є інтер’єрна студія. Фотографії виглядають досить стильно та модно. Цей варіант є ідеальним для директорів компаній, власників бізнесу. Такі фото дозволяють виділитися на тлі звичайних класичних портретів, наголосити на іміджі надійного партнера, що крокує в ногу з часом.

Київські фотостудії з інтер’єром:

Ділова фотосесія на відкритій локації.

Портрет на тлі сучасної архітектури у діловому кварталі Києва додасть образу масштабності. Героєві портрета не потрібно дивитися в камеру. Впевнений погляд вдалину надасть образу рішучості та авторитетності. Такі портрети ідеально підійдуть для розміщення в друкованих виданнях (періодиці, книгах, журналах тощо), для блогів, соцмереж, а також для оформлення авторства.

Бізнес портрет як складова іміджу

Хороший іміджевий портрет – це поєднання цілого ряду факторів: за всіма правилами виставленої світлотіньової композиції, образу героя фотографії, місця, і, звичайно ж, упійманої емоції. При цьому настрій не обов’язково має бути легкою посмішкою. Це може бути і глибокий осмислений погляд, стати, що вичерпує впевненість у собі, жест, що надає динаміку фото. Ці аспекти можуть бути, на перший погляд, непомітними, але саме вони створюють атмосферу та правильний образ.

Як працює бізнес-портрет

Є кілька приводів, щоб зробити хороший діловий портрет. Що він дає:

Довіра та прихильність до себе. У резюме з портретом претендента більше шансів перед безликою розповіддю про професійні досягнення.
Людина мислить образами, добудовуючи інформацію з урахуванням першого враження.
Висока якість портрета завжди асоціюється із гідним рівнем професіоналізму.

Деталі, які працюють на вас. На перший погляд, діловий портрет може здатися суворим і лаконічним.
Проте за його створенням стоїть багатогодинна творча фотосесія.
Вплив на глядача відбувається на підсвідомому рівні.
Деталі, що потрапили в кадр, можуть бути непомітними, але вони створюють
загальну картину та сприйняття образу, викликають необхідну реакцію аудиторії.

Респектабельність. Діловий портрет, керівника чи штатного співробітника – це обличчя підприємства.
Грамотно збудована композиція дозволить підтримати не лише особистий імідж, а й показати солідність підприємства.

Відчуття реальності. Незалежно від розміру фірми чи компанії партнерські
відносини будуються між справжніми людьми. Живі емоції, виражені через портрет,
дозволяють керівнику стати ближчим до свого клієнта і швидше завоювати лояльність.

Пропонуємо замовити професійний бізнес портрет у Києві в нашій
Фотостудії і самим переконатися у силі його на аудиторію.
Щоб дізнатися подробиці та скористатися нашими послугами,
дзвоніть за телефонами:

Найпопулярніше у блозі:

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .