Фотозйомка в школах та дитячих садках

Фотозйомка в школах та дитячих садках

Від народження до дорослішання дитини минає понад десяток років, але цей час для батьків пролітає так швидко. Здається, що ще зовсім недавно малюк зробив свої перші кроки, сказав перше слово, завів друзів у дитячому садку, дарував квіти своїй першій вчительці, а сьогодні вже крутиться у вальсі на випускному вечорі. Позаду маса спогадів та веселих історій. Кожен момент хочеться зберегти якомога довше в пам’яті, тому послуги фотографа в садочку або школі доводяться дуже доречно.

Фотосесії у дитячому садку

Коли дитина йде в дитячий садок, цей період для батьків не менш хвилюючий, ніж для малюка. Там він заводить нових друзів, знаходить навички та вміння, стає більш самостійним. Фотосесія в дитячому садку допоможе зберегти яскраві моменти та залишити спогади про ці прекрасні та безтурботні дні, а батькам дасть можливість піддивитися, як росте та розвивається дитина, коли їх немає поруч. «Один день у дитячому садку» – це серія кадрів із повсякденного життя дошкільника.

Фотограф робить знімки дітей під час їхніх звичних занять: на сніданку, на заняттях фізкультурою, прогулянці, коли вони грають перед сном. Діти перебувають у знайомій обстановці, серед одногрупників, тому поводяться розкуто та невимушено. Такі фотографії завжди виходять дуже щирими, зворушливими та живими.

На ранку фотограф у дитячому садку, як правило, проводить фото та відео зйомку, а за бажанням батьків – портрети дітей. Ошатні малюки, в карнавальних костюмах, повітряних сукнях – найкращі спогади зі свят. А якісно змонтоване відео ранку, в якому знято найзворушливіші моменти, захочеться переглядати щораз всією родиною, показувати бабусям і дідусям.

І, звичайно ж, випускний альбом у садочку – це не просто портрети діток, а їхня трирічна історія шляху до першого шкільного дзвінка. Цей формат займає більше часу. Як правило, фотограф проводить кілька зйомок у різні сезони, у різних умовах, а також робить портрети кожної дитини. Випускний альбом у садку може бути випущений у вигляді:

  • фотокниги,
  • віньєтки, планшета і т.д

Шкільні роки – чудові!

Школа — період, що найбільш запам’ятовується! Саме у роки відбувається становлення особистості дітей. Яскраві події, друзі на все життя, перша закоханість, незабутні емоції та нові враження – це все шкільні роки. Фотограф, запрошений на шкільне свято, допоможе надовго зберегти ці враження, а зйомка випускного вечора – пам’ять не тільки для дітей, а й для вчителів. Важко знайти людину, яка через роки не перегортала б свого шкільного альбому, згадуючи події того періоду, однокласників і пов’язані з ними веселі історії.

Наша фотостудія пропонує безліч варіантів та ідей для створення фотокниг, художніх альбомів та портретів з урахуванням ваших побажань та пропозицій. Професійний фотограф на ранку в саду або випускному в школі проведе зйомку з використанням сучасної техніки та світлового обладнання. Ми працюємо у Києві та інших містах України. Щоб дізнатися ціни та замовити послуги фотографа в садок або школу, телефонуйте нам, вказаному на сайті. Чекаємо на ваші заявки!

Випускні альбоми, планшети.

Але це ще не все!

Ми представляємо переворот у світі фотоальбомів! Абсолютна новинка на українському ринку художньої фотографії – фотокнига з доповненою реальністю

ЖИВИЙ АЛЬБОМ!

Уявіть собі звичайний альбом, картинки у якому оживають. Як це працює: через спеціальну програму, встановлену на ваш смартфон, наводьте камеру на фотографію в альбомі, і вона перетворюється на коротке відео. Герої фотографії оживають просто на сторінці книги. Короткі ролики, як бекстейдж фотосесії.

Найсмішніші моменти в динаміці, побажання однокласникам чи навіть самому собі, короткі інтерв’ю чи живе фото класу, на якому кожен може дуріти, як хоче. Ви тільки уявіть, як нудна групова фотографія раптом перетворюється на відеоролик як у ТікТоку. Такого у вас точно ще не було. Гарантований WOW-ефект! З нами ви зможете вразити своїх дітей, яких зараз дуже складно чимось здивувати. Але вам це точно під силу.

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .