Фотозйомка виробництва Київ

Замовити фотографа для офісної фотозйомки та фото виробництва у Києві

Сьогодні компаніям потрібний професійний контент для презентації на ринку. Конкуренція вже далеко не та, якою вона була 10 років тому. Сьогодні для того, щоб завоювати серце клієнта та пробитися на вершину ринкової ніші, потрібен не просто контент – а дуже хороший контент. Це стосується не лише текстів на сайті та спектру послуг, але в першу чергу – фотографій та ілюстрацій.

Візуальне сприйняття вашого потенційного клієнта вже дуже «розпещене» якісною подачею інформації. Тому доведеться докласти зусиль, щоб бути не тільки не гіршим, але набагато кращим за ваших найближчих конкурентів. А для цього вам потрібний професійний фотограф, який знає, як вигідно подати ваш продукт на фотографії.

Офісна фотозйомка у Києві

Для фотосесії в офісі вам не доведеться думати про локацію – фотограф приїде до вашого офісу з потрібним обладнанням, професійним світлом та фототехнікою. Спеціаліст самостійно вибере найкращі місця для офісної фотосесії у вашому приміщенні та погодить їх з вами.

Офісна іміджева фотосесія може використовуватися на сайті вашої компанії, а також підвищення впізнаваності бренду в соцмережах. Крім того, таку фотозйомку можна провести разом з продуктами вашої компанії (наприклад, співробітники можуть тримати в руках продукт), і такі кадри надалі можна буде використовувати також і для просування ваших товарів або послуг.

Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні «фотогенічне» офісне приміщення, таку зйомку завжди можна провести у фотостудії. Ділове фото, виконане у фотостудії, нічим не відрізняється за якістю від фото в офісі.

Більш детальну інформацію щодо іміджевої фотозйомки ви знайдете в нашій рубриці «Бізнес-портрет».

Промислова фотозйомка

Кожне виробниче підприємство потребує гідної презентації виробничих потужностей та кваліфікованої команди. Це підвищує довіру з боку потенційних клієнтів та допомагає позиціонувати підприємство як високотехнологічне, сучасне та, висловлюючись сучасною мовою, «трастове».

До промислової фотозйомки, без сумніву, потрібен професійний підхід. Насамперед фотографу потрібно ознайомитися з виробництвом, його ключовими приміщеннями на кожному етапі робіт. Після цього узгоджуються акценти, що необхідно особливо наголосити на фотосесії, а що залишити «за кадром».

Що може входити у фотосесію на виробництві:

— Фотозйомка будівель та складів.

— зйомка основних етапів виробництва.

— Фото окремих виробів та їх елементів.

— Фотозйомка робітників під час робіт.

Промисловий фотограф підготує необхідне світло, яке вигідно підкреслить потрібні деталі та обладнання. Клієнту залишиться лише узгодити ракурси і затвердити фінальний результат.

Розцінки фотографа варіюються залежно від кількості виробничих приміщень та масштабів зйомки. Усі розцінки на фотографування узгоджуються до початку робіт.

ВАЖЛИВО — Чому вам потрібна промислова фотозйомка вашого виробництва?

Сьогодні, на жаль, фотографування виробництва є недооціненою послугою. Підприємства часто намагаються самостійно фотографувати свої виробничі потужності, проте в результаті виходять непрофесійні знімки, які потенційні клієнти викликають швидше відторгнення.

Транслюючи непрофесійний непривабливий контент, ви свідомо програєте своїм конкурентам, які забирають вашу аудиторію собі. Ваш потенційний клієнт звертає увагу на:

— Те, як оформлені ваші соцмережі.

— оформлення вашого сайту.

І кожна неякісна ілюстрація чи фотографія знижує цінність вашого продукту в очах споживача.

Крім того, ми рекомендуємо приділити окрему увагу тому, щоби показати покупцеві людей, які працюють над його продуктом. А саме – вашу висококваліфіковану команду фахівців: у цехах, в офісах, у процесі розробки чи презентації готового продукту. Це дуже важливі деталі, що допоможуть значно розвинути ваш бренд.

Замовити офісну фотозйомку або промислову фотозйомку ви можете прямо зараз за телефонами або в месенджери:

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .