Фотозйомка авто для продажу

Професійна фотозйомка автомобілів

Професійне фото авто – це перший крок на шляху швидкого продажу. Рано чи пізно кожен автовласник приймає рішення заміни своєї машини більш новою. Продати свого залізного друга можна через «трейд-ін» – це дуже зручно та швидко, оскільки не потрібно витрачати час на покази, вести переговори з покупцями, але в такому разі за свій автомобіль ви отримаєте менше грошей. Другий варіант — ви можете розмістити оголошення самостійно на різних спеціалізованих майданчиках і поставити суму, яку хочете отримати. Щоб машина сама себе продавала вже на стадії розміщення оголошення, потрібно зробити кілька гарних та якісних кадрів.

Наша фото-студія пропонує комплекс послуг, що включають фотозйомку авто на продаж. Сервіс включає:

  • підбір локації для фотографій залежно від зовнішніх показників машини;
  • виїзд фотографа на вибране місце;
  • безпосередньо фотосесію;
  • обробку одержаних кадрів;
  • зйомку та монтаж відеоролика (додаткова послуга)

Приклади фотозйомки автомобілів для продажу

Професійна автомобільна фотосесія дозволить передати динаміку автомобіля навіть у статиці, підкреслити плавність ліній кузова або ж, навпаки, брутальність дизайну, а правильно підібрана локація продемонструє характер машини, будь то витончений седан з прогресивною начинкою або потужний позашляховик, який не знає перешкод на своєму шляху.

Щоб замовити зйомку автомобіля, залиште нам заявку за телефоном, вказаним на сайті. Наші фахівці нададуть вам повну інформацію про підготовку машини до фото, допоможуть підібрати локацію та оптимальний час для отримання кадрів, що продають. Телефонуйте, ми готові відповісти на всі ваші запитання та записати на зйомку в будь-який зручний для вас час.

Чесний продаж авто по фото

Не дивно, що якісне фото для продажу – це вже половина успіху. Хороші знімки з різних ракурсів допоможуть покупцеві ретельно ознайомитися з пропонованим товаром, розглянути всі деталі, побачити дефекти, якщо є.

Не варто приховувати від покупця подряпини чи вм’ятини на кузові чи бампері, прикрашати дійсність. Він все одно помітить пошкодження при особистому огляді, але вже сумніватиметься у чесності та прозорості угоди. Фотографії машини повинні бути виконані у звичній обстановці, наприклад:

  • на трасі,

  • на просторій парковці,

  • на природі.

Обов’язково зробіть миття та чищення салону, оскільки неакуратний вид транспортного засобу свідчить про недбале ставлення та поганий догляд про нього. Якщо фотографування авто на продаж ведеться професійним фотографом, то товар у будь-якому випадку буде представлений у вигіднішому світлі.

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть