Фотозйомка хрестин у Києві

Фотозйомка хрещення у Києві

Таїнство хрещення дитини – одна з найвагоміших подій у житті молодих батьків. Цей день заведено вважати духовним днем ​​народження малюка. Зворушливий, гарний обряд, під час якого малюк знаходить свого ангела-охоронця та хрещених батьків – духовних наставників, які оберігають, спрямовують протягом усього його життя. Крім того, цього дня малюк отримує своє ім’я перед Богом. Під час обряду відбувається вплив незримої сили – Божої благодаті.

Найчастіше обряд хрещення немовляти проводять на 40-й день після народження. Вважається, що малюк на цей час вже досить зміцнів, набрався сил, щоб пройти всю процедуру, а мамі дитини через сорок днів після пологів вже можна відвідувати церкву. Вона досить відновилася і встигла вибрати гідних духовних наставників для своєї дитини, які готові взяти на себе відповідальність за духовне виховання хрещеника чи хрещениці у вірі.

Приклади фото з хрещення:

Чи потрібний на хрещення дитини фотограф, вирішувати батькам. Якщо вони хочуть залишити в пам’яті присутніх близьких людей і малюка, який ще зовсім малюк, під час підготовки до обряду потрібно враховувати і цей момент. Схвильовані хрещені та щасливі батьки на тлі мерехтливих свічок та ікон у серпанку від ладану, купіль та умиротворений малюк, на якого сходить божа благодать – картинка, від якої віє теплом та спокоєм. Професійний фотограф хрестин допоможе зберегти цей момент на все життя. Фотозйомка хрестин у Києві — це наш профіль!

 

Храм – це святе місце, де переміщення дуже обмежене, тому фотографування хрещення є технічно складним процесом. Це пов’язано з тьмяним освітленням усередині приміщення табу на вільне переміщення фотографа під час обряду хрещення, що скорочує можливість вибору вигідних ракурсів. Але якщо на хрестинах фотозйомку веде справжній професіонал, він знає, як не завадити священикові та запрошеним гостям, куди направити світло, щоб не налякати малюка, і як не пропустити найзначніших моментів. Адже досвідчений фотограф знає обряд хрещення та всі його етапи від і до.

Як підготуватися перед фотозйомкою хрестин

Якщо ви вирішили довіритися професіоналу та замовити фотографа на хрещення свого малюка, вам потрібно взяти до уваги кілька важливих моментів:

  • Бажано домовитись про проведення обряду в індивідуальному порядку. Це допоможе уникнути великого скупчення людей.

  • Обговорити заздалегідь зі священиком про можливість проведення фотозйомки у церкві. У деяких храмах зйомку заборонено.

  • Попередньо обговоріть з фотографом чисельність людей, які мають бути на кадрах, якщо запрошених до церкви гостей надто багато.

Для власного спокою, перш ніж замовити зйомку хрещення у фотографа, ознайомтеся з портфоліо, зверніть увагу на якість картинки, атмосферу, передану на фото. Якщо фото хрестин малюка вас «зачепили», можете домовлятися про місце та час зйомки.

Як замовити фотозйомку хрещення

Щоб замовити професійного фотографа на хрестини, дізнатися про ціни, вам достатньо набрати номер, вказаний на сайті. Ми працюємо у Києві, області та по всій Україні. В результаті роботи ви отримаєте серію незабутніх кадрів із важливої ​​духовної події, у будь-якому зручному для вас форматі або у вигляді фотокниги.

Фото-книга хрещення

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .