Місця для фотосесій у Києві

Вибір правильного місця для фотосесій – запорука успішних знімків, які залишаться на довгі роки улюбленими фотографіями вашого фотоальбому. Ми підберемо для вас найбільш ефектні локації для фотосесій, тому вам не доведеться це робити самостійно.

Національний Експоцентр ВДНГ

адреса: пр. Академіка Глушкова 1

Парк ВДНГ у Києві – це величезна паркова зона із 285 гектарами простору. На цих неосяжних просторах можна проводити різні фотосесії, у тому числі весілля з великою кількістю людей, зйомки з використанням квадрокоптера та інші фотосети. Парк ВДНГ у Києві нагадує справжнісінький ліс, тому тут можна також проводити і відповідні тематичні фотосесії. Архітектура, алеї, теплиці, сади, ресторан, Прага.

Резиденція Межигір'я

адреса: Київська обл с. Нові Петрівці

Колишня урядова резиденція, а зараз це музей корупції. Величезні площі зелених насаджень, парк із зразковим ландшафтним дизайном, панорамні види, поля для гольфу, набережна Київського моря та багато інших локацій для фотосесій розташовані на одній території. Тут можна знайти дуже багато для вдалих фотографій. (Вхід платний)

Ляльковий театр та музей води

Адреса: вул.Михайла Грушевського, 1А

Заснований у 1927 році та є першим в Україні ляльковим театром. Будівля лялькового театру в Києві є улюбленим місцем для проведення фотосесій завдяки зовнішньому вигляду, що запам’ятовується, і оригінальному оформленню. Поруч знаходиться музей води. Також цікаве місце для фотозйомки в різних стилях.

Національний музей Пирогово

адреса:  вул Академіка Тронька

Музей просто неба Пирогово – це казковий куточок Києва. На території близько 150 га зібрано понад 300 експонатів з усієї території України. А також провести фотосесію у атмосфері старовинного українського села. Якщо ви все ще думаєте, які вибрати місця для фотосесії, то Пирогово – саме те, що потрібно. Ландшафт, українська сільська стилістика, млини. . (Вхід платний)

Парк Феофанія

адреса: Академіка Лебедєва 32

Красивий куточок природи, де можна і потрібно проводити фотосесії. Перебуваючи у цьому парку, ви ніколи не подумаєте, що у мегаполісі. Ідеальна локація для романтичних фотосесій Краєвид, озеро, альтанки, сади та вид на красивий собор. . (Вхід платний)

Політехнічний інститут (старий корпус)

адреса: Проспект Перемоги 37

На території Київського політехнічного інституту (КПІ) імені Ігоря Сікорського розташовується безліч будівель старих корпусів, які є архітектурною спадщиною Києва. Інститут було засновано у 1898 році і з того часу фасади його перших корпусів зберегли первинний вигляд. Фотосесії на тлі старовинної архітектури виглядають дуже мальовничими та вражаючими. Старий корпус КПІ всередині та зовні дуже стильна локація для фотосесії. (Вхід всередину корпусу за попередньою домовленістю)

Воздвиженка

адреса: вул Воздвиженська

Один із найдавніших куточків Подолу. Всі вулиці Воздвиженки зберегли без змін своє початкове планування, тому тут як ніде панує та сама атмосфера стародавнього Києва. Можна проводити фотосесії в ретро стилі і фешн і весілля.

Гідропарк

метро Гідропарк

Парк у центральній частині Києва площею 365 га. Розташований на двох островах (Долобецькому та Венеціанському) між Дніпром та Русанівською протокою. Острови з’єднані Венеціанським мостом, із правим берегом Дніпра – мостом Метро, ​​а з лівим – Русанівським мостом. У парку чудова лісова зона, мальовничий краєвид на Дніпро, краєвид на Києво-Печерську Лавру, пляжі та інші місця для фотосесій.

Київська фортеця

адреса: вул. Госпітальна

Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» з’явилася на базі справжніх укріплень Київської фортеці. Сьогодні тут розташовані оборонні вали, фортечний мур, а також найбільший у Європі кам’яно-земляний форт (площа понад 120 гектарів). Усі кріпаки, які можна бачити на території сучасної Київської фортеці, будувалися близько 200 років – з 17 по 19 століття. Ідеальне місце для тематичних та романтичних фотосесій.

Ботанічний сад (метро Університет)

адреса: вул. Симона Петлюри, 1

Ботанічний сад імені Олександра Фоміна, розташований біля станції метро Університет у Києві, є справжньою знахідкою для фотосесій на природі. Розташований ще 1839 року на мальовничих пагорбах, цей ботанічний сад сьогодні приваблює тисячі любителів фотографії. особливо круто коли цвітуть магнолії. Весняні фотосесії в саду просто клас!

Ботанічний сад Гришка

адреса: вул. Тимірязєвська 1

Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришко НАН України сьогодні є частиною природної спадщини України та одним із найбільших ботанічних садів Європи. Художні фотосесії на тлі такого природного багатства виходять дуже яскравими та мальовничими.

Бізнес центр Торронто

вул. Велика Васильківська 100

Практично рівновіддалено від метро «Олімпійська» та «Палац Україна». Ідеально підходить для фотографування бізнес портрета. Геометрія і фактура в цьому місці повністю має в своєму розпорядженні для ділової фотосесії і не тільки. Фешн і навіть весілля. ідеї можуть бути найсміливішими.

Маріїнський парк

адреса: вул. Михайла Грушевського

Був заснований 1874 року на місці палацової площі, де колись проходили паради. Дизайн парку, площа якого становить близько 8,9 га, виконаний у пейзажному стилі, з тихими тінистими алеями. Відмінно підходить для фотосесій на природі під час весна-осінь.

Мамаєва слобода

адреса: вул. Михайла Донця 2

На території Мамаєвої слободи ви поринете в атмосферу українського козацтва та зможете провести тематичну фотосесію в автентичній стилістиці. Тут є і гончарня, і шинок у тому самому оформленні, в якому вони були представлені понад 200 років тому, і млин, а також багато інших архітектурних фонів для фотосесій. Людей зазвичай небагато, можна навіть знімати НЮ (вхід платний)

Музей залізничного транспорту

адреса: вул. Привокзальна 1

На території залізничного вокзалу в Києві є музей старовинних паровозів, тепловозів, дрезин, автомобілів та іншого транспорту. Можна фотографувати біля техніки і всередині старовинних вагонів. Класне світло та атмосфера. особливо знімати проекти на ретро тему пов’язану з транспортом та подорожами. (Вхід платний)

Аутлет-містечко "Мануфактура"

Обухівське шосе-2, буд.2 с. Ходосіївка, Київська область

Архітектура та дизайн виконаний в стилістиці північно-європейських старовинних міст. Багато бутіків та кафешок. Дитячі майданчики та все для комфортного відпочинку. А найголовніше для фотосесії – це відсутність великої кількості людей. Ми знімали в суботу та в хорошу погоду. Були здивовані просторами та локаціями. На території пробули близько 2-ї години. Наприкінці прогулянки підійшов охоронець. Я так розумію єдиний та сказав що зйомка є платна. Може пожартував? А можливо і ні ! Ми так і не зрозуміли. Загалом питання зйомки на території залишилося відкритим.

НСК Олімпійський

Велика Васильківська 55

Місце геометрії та просторів. Багато стилів зйомки підійдуть під цю локацію. Найсміливіші рішення політ фантазії. Можна про спорт. Можна про балет. Загалом що завгодно! Ідеї ​​для зйомок у цій локації немає кінця. До речі, автомобілі теж можна знімати в цьому місці. Вхід вільний.

Парк Нивки

адреса: проспект Перемоги, 82Б

Парк-пам’ятник загальнодержавного значення. На території парку розташовані затишні зелені алеї та кілька озер, на тлі яких виходять вражаючі фотосесії.

Поштова площа

метро Поштова площа

Поштова площа – одна з найдавніших площ міста Києва. Саме на цьому місці з’явилися торгові поселення у 4 столітті нашої ери. Також вона відома тим, що з Поштової площі відкривається мальовничий краєвид на Дніпро та Труханів острів. Рекомендуємо для фотосесії. Після нещодавньої реставрації набула стильного та сучасного вигляду.

Парк Перемоги (м. Дарниця)

адреса: вул. Генерала Жмаченка

Парк Перемога на метро Дарниця – відкрито у 1965 році, а переплановано у 2008. Лісова зона парку – чудове місце для фотосесій у теплу пору року. Тут можна проводити тематичні, весільні фотосесії, сімейне фото у живій невимушеній обстановці.

Андріївський Узвіз

адреса: вул. Андріївський Узвіз

Один із найстаріших шляхів, які з’єднують Верхнє місто Києва, його центральну частину, а також торговий Поділ. Сьогодні є пам’яткою містобудування місцевого значення. Забудова спуску почалася ще у 18 столітті і до сьогодні зберегла архітектурні елементи тих часів – бруківку, особливості розташування будинків по відношенню до дороги та багато інших деталей. Фотосесії на Андріївському узвозі завжди незабутні та незвичайні.

Парк Голосіївський

адреса: Голосіївський Проспект

Голосіївський парк включає частину природного лісу, що здавна оточував місто Київ. Тому фотосесії, проведені в цьому парку, занурять вас у незрівнянну атмосферу древніх лісів і легенд.

Пуща Водиця

адреса: вул Федора Максименка 21

Одне з найбільш екологічно чистих та мальовничих місць Києва. Перші згадки про Пущу Водицю відносяться до 1724 року, коли тут з’явилося лісове господарство. Ліс тут складає близько 30 000 гектарів, також розташовані численні озера і невеликі річки. Фотосесії проводяться в теплу пору року з весни до осені.

Дарницький міст

Урожай залізничний міст через річку Дніпро. Найперший міст на цьому місці було збудовано ще у 1870 році, проте у 1941 році було підірвано для стримування німецьких військ. Відновлено 1949 року.

Пейзажна аллея

Зона відпочинку у центральному районі Києва. Загальна площа комплексу складає 1,48 га. Тут розташовані статуї та оригінальні мозаїчні малюнки, а з самої алеї відкривається панорамний краєвид на Дніпро та Поділ. Фотосесії на Пейзажній алеї завжди залишають незабутні враження. Фотосесії на будь-який смак. Бажано продумати образ, що підходить за стилем і настроєм.

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами

Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .