Фотозйомка їжі у Києві

Food фотографії використовуються для друку меню ресторанів та кафе, реклами продуктів харчування, для розміщення на тематичних сайтах та гастрономічних друкованих виданнях. Наша фотостудія пропонує послуги професійного фуд фотографа та стиліста для створення апетитних фото для просування вашого бізнесу.

Їжа – це примхлива модель. За час зйомки продукт може втратити свій привабливий вигляд, тому концепція фото повинна бути спланована і ретельно продумана заздалегідь. Спеціалісти нашої студії мають великий досвід фотографування ресторанної їжі, кондитерських виробів, напоїв, напівфабрикатів та інших категорій продуктів харчування. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших робіт у Галереї.

Фотозйомка їжі у Києві

Food фото – комерційна фотографія

Для створення якісних зображень потрібен професійний фотограф і фуд стиліст, який продумує образ продукту, реквізити, що його доповнюють, та інші важливі деталі.

Комерційна фотографування їжі – це фотографії продуктів харчування, як свіжих, так і заморожених або сухих напівфабрикатів, напоїв. Отримані зображення використовуються для створення рекламних буклетів, банерів, каталогів продукції, а також друку на упаковці.

Фото готових страв, десертів, кондитерських виробів використовуються для меню ресторанів та кафе, для розміщення у засобах масової інформації, гастрономічних друкованих виданнях, у кулінарних книгах, каталогах та онлайн ресурсах.

Професійний фудфотограф вміє працювати з «живими» продуктами та не використовує муляжів. Багато товарів, наприклад, морозиво чи складний десерт немає стійкої консистенції. Це вимагає від фотографа швидкої реакції та високої майстерності, оскільки у його розпорядженні є лічені хвилини, щоб отримати найкращий кадр. Фото їжі – це не просто його зображення. Фотографія повинна передавати не лише естетику та консистенцію, а й викликати приємні смакові асоціації. Подивившись на фото, людина має розігратися апетит. Йому хочеться відчути смак страви чи напою. Будь-яка їжа на якісному фото має виглядати кулінарним шедевром!

Фото їжі у Фотостудії

Фотостудія пропонує послуги професійного фотографа — фото їжі для меню ресторанів, фотографії товарів для інтернет-магазинів, реклами, макро зйомку та багато іншого. Працюємо як у студії, так і на виїзді. Ми створимо «смачні» фотографії, які тішать око своїм перфекціонізмом. Вони подадуть вашу страву у найкращому світлі – у високому художньому та стильному образі.

Ми пропонуємо наступні варіанти для фото:

  • комерційних зображень на білому фоні;
  • зйомка на дзеркальній поверхні;
  • фото для меню ресторанів;
  • колажі для барної картки;
  • фото для глянцю, реклами на банерах
  • фотографія їжі в природній обстановці.

Нашим фотографам та стилістам відомі всі секрети роботи з їжею, як із об’єктом зйомок, тому ви можете не сумніватися в кінцевому результаті.

Фотозйомка їжі проводиться на виїзді. У кафе чи ресторані. Для цього використовується найкраще обладнання та спеціальні світлові прилади. Реквізит, посуд, декор. Для найкращого результату та правильної підготовки, а також грамотного адаптування композицій знімків під конкретний ресторанний проект, ваші ідеї та стиль обговорюються заздалегідь та бажано при зустрічі. Звертайтеся, разом ми створимо чудовий сюжет для зйомки.

Ціна на фуд фотозйомку формується залежно від кількості фотографій, варіанта обробки та стилю. Для правильного розуміння завдання потрібно прописати тех. завдання або заповнити (важливі пункти) бриф та відправити на пошту v.tupchienko1@gmail.com 

Для компаній-виробників, дистриб’юторських мереж, при замовленні фотографій у великих кількостях діє спеціальна пропозиція.

За результатами фотосесії можна оформити меню вашого закладу або рекламний каталог. Наші фотографії працюють у найкращих ресторанах Києва та Європи, каталогах, банерах, меню, інтернет-магазинах по всьому світу.

Щоб дізнатися подробиці про послугу фуд фото та зробити замовлення на апетитні кадри, телефонуйте нам у Києві: ….

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .