Фотозйомка весілля Київ

Фотограф на весілля Київ

Весілля. Це, мабуть, хвилюючий і зворушливий момент у житті! Хочеться запам’ятати це свято надовго і насолоджуватися приємним післясмаком все щасливе сімейне життя, що залишилося. Ви вже організували кожен етап, вибрали весільну сукню, частування для гостей, розіслали запрошення. Залишилось замовити фотографа на весілля. Адже ви хочете насолоджуватися красивими фотографіями і, звичайно, плануєте показати їх своїм майбутнім дітям.

Весільна фотосесія: де і коли

Багато пар замовляють проведення фотосесії безпосередньо на день одруження. Фотограф встигає сфотографувати найбільш хвилюючі моменти: зустріч нареченого та нареченої, поїздку до місця розпису, сам розпис, прогулянку пам’ятками та саме святкування. День весілля завжди дуже насичений – гості, привітання, гуляння, тож на фотосесію відводиться не так багато часу. Як правило, у день весілля більше ведеться зйомка репортажу.

 

Якщо на весілля запрошено багато гостей, потрібно подбати про дозвілля на той час, поки ви будете на фотосесії, оскільки зйомка може зайняти у вас до 2-3 годин часу. Багато молодят вважають за краще переносити фотосесію на інший день. Тоді не доведеться думати про гостей, урочистості та різні організаційні моменти. Ви зможете розслабитися та повністю віддатися почуттям та емоціям. До того ж, це чудовий привід надіти вашу розкішну весільну сукню ще раз. Який день для весільної зйомки вибрати вирішувати Вам.

Приклади весільних фотографій

Фотозйомка вінчання у Києві

Замовити репортажну фотозйомку весілля у Києві

Репортажна зйомка проводиться у день весілля без будь-якої режисури. Вона починається з самого ранку і закінчується після бенкету.

Весь час фотограф як би підглядає за дійством, що відбувається, вишукуючи ракурси і моменти, він постійно переміщається в пошуку цікавого кадру. В результаті ви отримуєте пакет фотографій головних подій цього дня: збори нареченої, ранок нареченого, викуп, церемонія розпису, прогулянка пам’ятками, банкет у ресторані.

День весілля – він особливий, тому фотографії виходять живими та теплими, виконаними неповторними та феєричними емоціями. У фотографа є можливість сфотографувати молоду сім’ю разом із близькими, сфотографувати подружок нареченої та друзів нареченого, зробити фото весільного кортежу та вловити найяскравіші моменти цього дня.

Весільна фото-книга
фотокнига от Владислава Тупчиенко | vlad-foto-video.com
Свадебная фотокнига. фото Тупчиенко. Киев | vlad-foto-video.com

Особливості весільної фотосесії

Якщо репортажна зйомка ведеться виключно в день весілля, фотосесія може бути організована і в інший день. У всьому є свої плюси та мінуси. Плюс полягає в тому, що у вас достатньо часу, великий вибір місць для фотографування, вам не потрібно відволікатися на гостей і думати про те, як все проходить. Ви можете повністю зосередитися на своїх емоціях і не думати про те, що відбувається навколо. Необхідність знову робити укладання та одягати весільну сукню нареченій та костюм нареченому, може стати єдиним недоліком такого варіанту. Хоча чого не зробиш заради того, щоби пережити щасливі моменти знову і знову!

Постановна фотографія створюється під час прогулянки в парку, на панорамних майданчиках Києва, в будівлі Палацу одруження або в інших локаціях, що дозволяють підкреслити романтичність моменту, образність почуттів та створити красиву та емоційну картинку. Звичайно, для створення таких кадрів потрібен час. І що більше, то краще! Тому, плануючи фотосесію у день весілля, обов’язково враховуйте цей факт.

Фотограф керує зйомкою, погоджує сценарій і концепцію фотографій. Вам доведеться змінювати безліч поз, можливо, і образів. Фотосесія займає щонайменше дві години часу. Сюди не входить час витрачений на дорогу до обраної локації.

Якщо фотосесія запланована після дня весілля, у фотографа буде більше можливостей  втілити різні ідеї та створити унікальні та неповторні знімки. Зйомка на заході сонця, в променях сонця, що йде за горизонт, грає у волоссі нареченої, фото біля річки або ставка, де у водній гладі відображається чуттєвий поцілунок люблячої пари. Красиві фотографії не народжуються власними силами! Це гармонія простору та щасливих емоцій. Фотографії, що залишать пам’ять на довгі роки вашого сімейного життя.

Щоб замовити фотографа на весілля (Київ), дзвоніть нам за телефонами, вказаними нижче. Ми будемо раді допомогти вам зберегти яскраві моменти історії створення нової родини!

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .