Професійне портфоліо актора Київ

Резюме актора – це його портфоліо, яке застосовується як один із варіантів самопрезентації. Саме його актор демонструє директорам кастингів та режисерам. За акторським портфоліо відбувається відбір на проби в кіно, рекламу, музичні кліпи і т. д. Суть портфоліо полягає в демонстрації людини з акцентом на її персональні якості та унікальні особливості. Саме в цьому і полягає відмінність портфоліо актора та моделі.

На фото: Професійний актор театру та кіно Данило Кащеєв

Акторське портфоліо – каталог образів та емоцій

Професійне портфоліо актора має дві основні складові. Це портрети образів та емоційна карта. Кожен із цих розділів вимагає специфічного підходу, досвіду та професійних навичок фотографа.

Для успішного старту актору-початківцю достатньо знімків у парі-трійці різних образів. Потім галерея поповнюватиметься новими ролями, в яких виявив себе артист театру чи кіно. Необхідно зібрати галерею різних образів, але при цьому не перестаратися з антуражем та аксесуарами, адже центром уваги має залишатися особистість актора – його погляд, міміка, жести та пластика. У портфоліо мають бути портрети крупним планом, а також на повне зростання, щоб можна було оцінити конституцію та фігуру актора.

На фото: Професійний актор театру та кіно Дмитро Політаєв.

Карта емоцій

Емоційна карта – це серія портретів, знятих на простому однотонному фоні з грамотно збудованим імпульсним або постійним світлом. Суть полягає в демонстрації актором різних емоцій, реакцій та почуттів за допомогою міміки та жестів.

Макіяж на моделі повинен бути стриманим, щоб чітко проглядалися риси обличчя та фактура шкіри. Одяг та аксесуари не повинні відвертати увагу. Щоб колір не відволікав від основного посилу, ми переводимо (за бажанням) фотографії в чорно білу гаму.

На фото: Професійна актриса театру та кіно Дар’я Яцина

Види акторських портфоліо

Професійне акторське портфоліо не обмежується форматом. Це можуть бути як фото, так і відеоролики. Обидва варіанти важливі та потрібні. Якщо портфоліо моделі може складатися лише зі статичних зображень, і цього буде достатньо, відео для актора – це широкі можливості для презентації свого таланту.

Акторське відео портфоліо, як правило, складається з кількох окремих кліпів, що розкривають різні грані творчості, а також і з шоурилу – короткометражного ролика, що складається з ретельно відібраних кадрів та епізодів за участю актора. У шоуріл включають також сцени з уже готових робіт актора (відео реклами, художніх фільмів, серіалів тощо), а також спеціально знятий і професійно змонтований відео матеріал.

Без шоурилу продюсери, режисери кіно чи музичних кліпів навіть не розглядають кандидатури. У більшості випадків це є обов’язковим пунктом, без виконання якого не буде допуску до участі у великих кастингах.

Залежно від сфери, в якій виявляє свою творчість актор, портфоліо може бути театральною або рекламною.

На фото: Професійний актор театру та кіно Олексій Дорошев

Театральне портфоліо – це портрети, що відображають особу такою, якою вона є. Професійні фотографії мають повною мірою розкрити натуру та творчий потенціал героя. У кожному кадрі повинен проглядатися акцент не на образі та антуражі, а на характері героя та емоціях.

Рекламне портфоліо, навпаки, концентрує увагу ефектному образі. У таких фотографіях важливе світло, атмосфера та сюжет. Образ та макіяж має бути ретельно продуманий. Знімок, що притягує погляд і викликає емоції та асоціації, буде незабутнім і привабливим для рекламодавця та потенційної цільової аудиторії.

На фото: Професійна актриса театру та кіно Олена Короленко

Робота над портфоліо – це складний та трудомісткий процес, що вимагає від фотографа творчого підходу, креативу та високих професійних навичок. Тільки майстер здатний передати емоції актора без спотворень і наголосити на неординарності образу героя.

На фото: Професійна актриса театру та кіно Тамара Лаптєва

Де замовити акторське портфоліо у Києві.

У нашій фотостудії – досвідчений фотограф, стилісти та іміджмейкери – допоможуть створити галерею портретів для успішної реалізації ваших творчих починань на високому професійному рівні. Щоб замовити портфоліо для актора або моделі, телефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті. Ми надамо вам безкоштовну консультацію та запишемо на фотосесію у будь-який зручний для вас час.

Відео-візитка

У нашій студії можна замовити відеовізитку актора. Монтаж шоурилу та інші послуги.

Замовити фото-зйомку можна за телефонами або месенджерами

Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .