Фотосесія недорого — 5 способів заощадити на фотосесії у Києві

Напевно, немає такої людини, яка хоча б раз не вдавалася до послуг професійного фотографа. І це зрозуміло – у столиці так багато красивих місць, де хочеться сфотографувати себе і своїх близьких у якомусь яскравому образі, що запам’ятовується. І так само напевно кожен з нас замислювався, як можна заощадити на фотосесії.

Недорога фотосесія у Києві – чи це можливо? Виявляється, так. І у столиці можна провести доступну фотозйомку. У цій статті ми розповімо про 5 основних способів, які дозволять вам замовити фотографа у Києві недорого.

Спосіб 1. Студійна зйомка чи прогулянка містом?

Оренда будь-якої, навіть найменшої фотостудії, коштує недешево. Тим більше, у Києві, де вартість може в рази перевищувати ціни в регіонах. Тому якщо погода хороша, ми рекомендуємо замовити фотографування на вулиці:

  • у парках,
  • біля водойм
  • на тлі архітектурних споруд,

Фотопрогулянка сьогодні – один з популярних видів зйомки весіль, лавсторі та інших жанрів. Окрім економії на оренді фотостудії, фото на вулиці, як правило, не вимагає дорогого додаткового реквізиту, і виглядає завжди дуже свіжо та невимушено.

Звичайно, тут не варто економити на послугах фотографа та візажиста, тому що для якісної зйомки на вулиці вам потрібні будуть професіонали своєї справи. Тим не менш, такий варіант все одно буде дешевшим за студійне фото.

Економія на фотостудії у Києві: в середньому – 300 грн. до 1000 грн. за одну годину.

Спосіб 2. Власний макіяж та зачіска

Якщо бюджет все ж таки залишає бажати кращого, спробуйте самостійно зробити макіяж. Звичайно, це потрібно вміти робити, тому що на фото будуть видно найменші недоліки образу, а це, у свою чергу, може зіпсувати весь ефект.

Якщо ви все ж таки хочете закрити питання з макіяжем самостійно, рекомендуємо попередньо порадитися з вашим фотографом. Не забуваємо, що є фотошоп і якщо все робити правильно, то результат буде хорошим. Макіяж для фотосесії має бути перш за все для об’єму, а не для приховування дрібних артефактів на шкірі. Світло-тіньова корекція але не замазування всього що є на тілі. Макіяж для фотосесії відрізняється від повсякденного та вечірнього варіанту.

Ще одна стаття витрат під час фотосесії – це зачіска. Для дівчини зачіска – це дуже важлива складова її образу, тому її оформлення варто підійти з усією відповідальністю. Найкращий варіант — звернутися до професійного перукаря-стиліста, якого, до речі, вам може порекомендувати ваш фотограф. Або ж заздалегідь сходити в салон, що, ймовірно, заощадить вам кошти. Є варіанти, коли зачіску і макіяж робить одна людина-це теж дешевше. Не забувайте, що якщо фотосесія в студії то потрібно поцікавитися простором для підготовки образу та оплати його.

Економія на макіяжі у Києві: в середньому – 600 грн. – 1000 грн.

Спосіб 3. Оптове замовлення

Якщо вам потрібна студійна зйомка, і ви розумієте, що фотозйомка на вулиці вам не підходить, є спосіб її значно здешевити. І це – оренда студії групою людей.

Наприклад, ви приходите та орендуєте фотостудію з 3-5 друзями. Відповідно вартість оренди ви вже оплачуєте не самостійно, а групою, що виходить вам значно дешевше. Крім того, ви не затримуєте один одного під час зйомки, тому що поки фотограф працює з однією людиною, наступною вже займається візажист. Дуже вигідно та ефективно.

Звісно, ​​такий спосіб підходить далеко не всім. Наприклад, у випадку з дитячими фотосесіями можуть бути певні проблеми – далеко не всі діти зможуть спокійно чекати на свою чергу, якщо перед ними ще 3-5 малюків на фотозйомку. А ось для дорослих якраз.

До речі, цей спосіб працює і при замовленні предметної зйомки. Якщо ви фотографуєте велику кількість предметів, взуття, картин тощо – це значно здешевлює вартість фото.

Економія на оренді фотостудії у Києві (для 1 особи при групі 5 осіб): у середньому – 20% – 80%

Спосіб 4. Вибирайте фотографа зі своєю фотостудією

Є значна різниця в ціні фотозйомки у фотографа, який не має своєї студії, і фахівцем, який має таку можливість. Тобто, якщо ви знайшли фотографа, а потім ще й берете студію в оренду, вам це вийде набагато дорожче, ніж якщо звернетеся до фотографа зі студією.

Наприклад, ми маємо дві фотостудії:

— На правому березі -вул. Січових Стрільців 52АК2 (колишній Артема)   (портретна, фони)

— на лівому березі – вул. Кубанської України 31А (колишня Жукова) (циклорама, фони)

І тому звернувшись до нас, ви завжди зможете замовити недорогу фотозйомку в студії.

Економія при замовленні фотографа зі студією у Києві: у середньому – 600 грн. – 1000 грн.

Спосіб 5. Виїзд фотографа

Крім вуличної зйомки є ще один спосіб замовити фотозйомку недорого — це виїзд фотографа на вашу локацію (в офіс, додому і т.д.) Така зйомка зазвичай вигідна при фотозйомці колективу компанії в стилі бізнес портрет , свій час (збирати всіх в одному місці – дорогого коштує), і звичайно кошти на оренду фотостудії.

Фотограф приїде до вас із професійним світлом та всім необхідним обладнанням, а також привезе з собою візажиста (при необхідності). Що ж до нарядів та реквізиту, то вам варто подбати про це заздалегідь, до приїзду фотографа. Так фотозйомка пройде швидше та комфортніше.

Економія при замовленні фотографа на виїзд: в середньому – 1000 грн. – 2000 грн.

Отже, ми виділили 5 основних способів, як можна заощадити на фотосесії у Києві:

Спосіб заощадити на фотозйомці

Потенційна економія

Фотопрогулянка

300-1000 грн — 1 год.

Власний макіяж та зачіска

600-1000 грн

Оптове замовлення

20%- 80%

Фотограф зі своєю студією

600-1000 грн

Виїзд фотографа

1000 — 2000 грн

Заощадити на фотозйомці можна, і при цьому отримати якісні професійні знімки. А недорогу зйомку ви завжди можете замовити за телефонами:

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .

Найпопулярніше у блозі: