Репортажна фотозйомка Київ

Репортажна фотозйомка Київ

Пропонуємо послуги професійного фотографа по веденню репортажної зйомки. У нас ви можете замовити фоторепортаж із важливих подій: корпоративних заходів, прес-конференцій, семінарів, концертів, а також сімейних урочистостей та дитячих свят.

Особливість репортажу полягає в тому, що фотографу не можна змусити учасників зйомки позувати, зупинитись на мить, щоб отримати гідний кадр. Репортажна зйомка — це фіксація динамічних подій, що часто змінюються, що несуть глядачеві виразну думку. Фоторепортеру потрібно зробити образи неупередженими і об’єктивними. Якщо фотограф упустив якийсь момент, його вже не повторити, адже репортаж – це не постановочні фото.

Приклади репортажних фотографій із різних заходів

Для того, щоб фотографії не вийшли однаковими, фотограф веде зйомку з різних планів та ракурсів, залишаючись постійно непомітним для оточуючих.

Замовити фотографа на корпоратив, семінар, майстер-клас

Репортаж використовується для висвітлення культурних та спортивних подій, концертів, конкурсів, корпоративів, сімейних свят. Фотографу неодмінно потрібно передати відповідне емоційне забарвлення заходу: серйозність, розпал пристрастей, веселощі або урочистість. У глядача має скластися враження, що він був присутній на цій події і все, що відбувалося, бачив на власні очі, пережив емоції разом із його учасниками. Дивлячись на фотографію має скластися відчуття присутності. Це головне завдання фотографа під час зйомки репортажу.

Репортажна зйомка — особливий фотожанр, який поєднує різні стилі мистецтва: пейзажну, портретну, побутову та інші види фотографії. Головне завдання фоторепортажу полягає у передачі атмосфери місця та події, фіксації історії в особах, емоціях, жестах та позах.

Щоб вирішити таке непросте завдання, доводиться робити кілька десятків кадрів. Це дозволяє правильно розставити акценти та вибрати ключові моменти. У репортажі має бути чітко дотримана хронологія. Усі події висвітлюються лише послідовно.

Крім технічних навичок, репортеру також необхідно мати блискавичну реакцію і здатність помітити крізь об’єктив важливі деталі. Професійне чуття та інтуїція дозволяють передбачити ланцюжок подій. Він завжди опиняється у потрібний момент у потрібному місці, моментально підбирає ракурс та робить серію кадрів. Тільки так можна не прогаяти цікавий момент, зберігши логіку і взаємозв’язок того, що відбувається. З якісних репортажних фото виходить жива розповідь, в якій чітко передана атмосфера того, що відбувається.

Фотозйомка концертів, вистав, творчих подій

Сфера застосування репортажної зйомки на сьогоднішній день є досить поширеною. Це не тільки звичне нам висвітлення культурних, спортивних або політичних подій, але і репортаж з громадських заходів, ділових конференцій, бізнес презентацій, а також сімейних урочистостей, днів народжень, дитячих свят та випускних.

Професійна зйомка дозволяє зберегти яскраві події в пам’яті, викликати ті емоції та почуття, що пережили того дня.

Вартість репортажної зйомки розраховується індивідуально. Як правило, оцінюється погодинна робота фотографа, а також необхідність додаткової обробки фотографій.

Щоб замовити репортажну зйомку, звертайтесь до нашої фотостудії за телефонами, вказаними нижче! Ми готові зберегти історію на довгі роки.

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .