Предметна зйомка Київ

Предметна зйомка Київ, фотозйомка для каталогу

Предметна зйомка Київ. Послуги професійного предметного фотографування для каталогів інтернет-магазинів, друкованої рекламної продукції, блогів та соцмереж. Великий досвід роботи, наявність сучасного обладнання, творчий підхід дозволяють нам створювати фотографії, що дійсно продають, створені за всіма законами жанру.

Ефектно відзняті кадри предметів (ювелірних виробів, текстилю, косметики, продуктів харчування тощо) – вагома перевага і один із ключів, що відкривають шлях до розвитку бізнесу як в онлайн, так і в офлайн-торгівлі. Професійна предметна зйомка дозволяє розкрити конкурентні цінності товарів, сформувати привабливий образ компанії та підвищити конверсію онлайн каталогів. Побачивши фото товару, потенційний покупець захоче дізнатися про нього докладніше і, що можливо, здійснити покупку.

Приклади фото на білому фоні

Предметна фотографія підвищує конверсію

Сучасний ринок онлайн-торгівлі диктує свої умови. Сьогодні контент вирішує все: скільки відвідувачів зайде до вашого інтернет-магазину і скільки з них довірить вам свої гроші натомість на товар чи послугу. І тільки ви можете вплинути на те, яке рішення ухвалить потенційний клієнт, представивши ваш товар у кращому ракурсі та відповівши на всі передбачувані питання.

Фотозйомка взуття на білому фоні

Фото повинно викликати приємні асоціації та бажання заволодіти предметом, тому дуже важливим є ракурс, освітлення та фон. Художня композиція може не тільки доповнити образ і виграшно продемонструвати специфіку продукції, що просувається, а й посилити сприйняття.

Фотозйомка виробів зі скла

У нашій фотостудії Ви можете замовити фотографування виробів зі скла та кришталю. Фотосесія скляних предметів має особливості, тому прорахунок вартості завжди індивідуальний. Зателефонуйте нам і ми про все домовимось. Приклади фото зі скла:

Ми також пропонуємо інші варіанти предметної зйомки в залежності від майданчика розміщення. Це можуть бути:

  • фотокартки товару для каталогу на білому фоні;
  • художня зйомка предметів до створення реклами;
  • зйомка для продажу товару на Amazon, Розетка та інших маркетплейсів;
  • інстаграмні фото тощо.
  • студійна фотозйомка стоматологічних інструментів, техніки та матеріалів
  • макрозйомка

Якісні фото для каталогу дозволять вигідно виділитися серед конкурентів та успішно просунути свій товар на ринку.

Ми використовуємо в роботі сучасну фототехніку та пристрої, що дозволяють отримати якісні предметні фотографії, що відповідають найвищим стандартам. Кожне фото проходить ретельну постобробку для досягнення ідеальної картинки, точної передачі кольору, форми та фактури.

Особливості предметної зйомки

Предметна фотозйомка — це не нове, але набирає популярності напрямок у фотомистецтві. Варто враховувати, що тут є маса підводних каменів і нюансів, тому, щоб створювати знімки, що дійсно продають, однієї теорії тут не достатньо.

Фото товару має чітко відповідати питання потенційного покупця, тому нерідко продавцями використовуються зображення, дозволяють показати товар у дії. Правильно підібраний ракурс, грамотно збудоване світло і обраний фон дозволяють сконцентрувати всю увагу аудиторії на представленому продукті, а деталі лише підкреслюватимуть його переваги та створюватимуть загальну атмосферу.

У фотографа має бути високий художній смак, здатність побачити прекрасне, він має зуміти підкреслити естетику звичайних та звичних речей. При цьому фотографія має чітко передавати фактуру, колір та габарити представлених предметів. Тоді предметне фото стане найефективнішим рекламним інструментом.

Види предметної зйомки

Документальна зйомка предметів – комерційне фото для каталогів – чітке зображення на білому фоні.

На таких знімках зображується лише одиниця товару або їх група. На фотографії відсутні додаткові предмети, написи, інфографіка. Картинка повинна бути високою роздільною здатністю, щоб при її збільшенні не втрачалася якість і різкість. Документальні предметні фото зазвичай використовуються для розміщення на маркетплейсах (OLX, Rozetka, Prom, Amazon, Ebay). Торговий майданчик висуває свої вимоги до параметрів фотографії, які слід враховувати. Професійно виконане фото обов’язково приверне увагу і дозволить виділити свій товар серед конкурентів.

Художня зйомка – об’ємне зображення об’єкта із застосуванням складних світлотіньових рішень. Такі фотографії мають виражену стилістику і дозволяють досягти максимально потрібного ефекту. Іншими словами – фотографія із філософією!

Такий фотоконтент підійде для сайтів інтернет-магазинів, комерційних профілів у соціальних мережах. Художня предметна фотографія використовується в каталогах продукції, а також друкованій рекламі (буклетах, брошурах, листівках). Такі кадри наповнені творчістю, викликають приємні емоції та асоціації. Це не просто фотографія, а маленька пригода. Історія, яка без слів розповість багато про що.

Замовити предметну зйомку у Києві

Ваш успіх – найвища оцінка якості нашої роботи, тому ми зацікавлені у плідній та взаємовигідній співпраці!

Предметна зйомка, ціни на яку залежать від масштабів роботи, може бути організована у фотостудії або на виїзді. Вартість послуги розраховується індивідуально. За більших обсягів ціна на якісну фотозйомку та обробку може бути від 100 грн. за одну фотографію. Для правильного розуміння завдання потрібно прописати тех. завдання або заповнити (важливі пункти) бріф та відправити на пошту v.tupchienko1@gmail.com

З питань співпраці звертайтесь до нас за телефонами у Києві.

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .