Бізнес портрет, ділова фотосесія Київ

Бізнес портрет Київ

Хороший бізнес портрет (ділова фотосесія) – це чудова інвестиція у ваш бренд, рекламу особистості як професіонала. Він є невід'ємною складовою вашого бізнесу.

Фотостудія художньої фотографії Владислава Тупчієнка пропонує послуги ділової фотосесії у Києві. Ми проводимо зйомку як у нашій фоновій студії, так і на виїзді у запропонованій вами локації, інтер’єрній студії чи офісі. Команда професіоналів – фотографи, стилісти та іміджмейкери – допоможуть підкреслити ваш образ успішної та цілеспрямованої людини, готової до нових звершень!

Як замовити ділову фотосесію

Замовити фотосесію у діловому стилі мохно зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті або напишіть в месенжер. Ми обговоримо всі нюанси та призначимо дату та час зйомки.

Фотосесія — «Бізнес портрет» відбувається так:

1 — Ви обираєте пакет послуг або ставите персональне завдання.
2 — У разі персонального завдання ми обговорюємо ціну.
3 — Бронюємо дату та час. 
4 — Проводимо фотозйомку, після якої проводимо повний розрахунок.
5 — Ви отримуєте зменшені необроблені фотографії для вибору.
6 — Ви вибираєте фотографії, вказуючи номери і пересилаєте мені список для обробки.
7 — Протягом 2-3 днів одержуєте фотографії в електронному вигляді на файло-обмінник.

Досвідчений фотограф та спеціаліст у галузі створення іміджевих портретів Владислав Тупчієнко пропонує послуги портретної зйомки у власній-фоновій фотостудії або у запропонованій Вами локації.

Приклади бізнес портретів:

Гарний бізнес-портрет – шлях до успіху!

Портрет у діловому стилі використовують для сайтів, статей, публікацій, резюме, для створення рекламних буклетів, проспектів, презентацій, а також за потреби використання вашого портрета в друкованих виданнях. Живе і стильне фото в портфоліо — і ви на півдорозі до успіху! У ваших суперників і конкурентів не залишиться шансу на перемогу в PR-гонці.

Професійний фотограф підбере найбільш виграшний ракурс, налаштує необхідний режим освітлення та баланс світлотіні, який дозволить зробити не просто вдалий портрет, а й виявити внутрішню харизму, підкреслити якості лідера та впевнену в собі людину, яка викликає довіру.

Бізнес портрет – ваша репутація

Діловий портрет керівника формує та підкреслює імідж компанії, тому професіоналізм тут украй важливий. Використовувати аматорські знімки для представницького портрета є дуже ризикованим. Фото поганої якості не викличе довіру партнерів, розповість про зневажливе ставлення до деталей та свідчитиме про непрофесійний підхід до ведення бізнесу. Якісний, професійно відзнятий портрет, навпаки, підкреслить ваш високий статус, авторитет у команді та престиж. Образ впевненого в собі керівника з привабливою зовнішністю змусить звернути на себе увагу, як на надійного партнера.

Професійний бізнес портрет відображає компетентність і викликає довіру як до партнера. Для успішного бізнесмена, політика, громадського діяча бізнес-портрет – це найкращий інструмент для просування на ринку послуг, у соціальних медіа, кар’єрними сходами або в політичних перегонах.

Бізнес-портрет підприємця, керівника великої компанії, висококласного спеціаліста – це візитна картка, яка представлятиме персону в засобах масової інформації, соціальних мережах, рекламних майданчиках та прес-релізах.

Стилістика, фони, освітлення та місце зйомки – на ваш вибір! Це може бути студія, ваш офіс, парк, ресторан чи інша локація, яка доповнить імідж, підкреслить професіоналізм та посилить враження від вашого портрета.

Ми знаємо ціну часу, тому ретельно організовуємо зйомки та намагаємось зробити їх гранично швидкими!

Бізнес портрет – найкраща ідея корпоративного подарунка!

Фотостудія художньої фотографії пропонує чудову ідею для корпоративного подарунка вашому керівнику чи діловому партнеру! Коли красивими канцелярськими наборами вже нікого не здивувати, а подарувати незабутній подарунок все ж таки хочеться, ми допоможемо вам у вирішенні цього завдання.

У нас ви можете купити подарунковий сертифікат на ділову фотосесію – оригінальний подарунок бізнес незалежно від статусу. Незвичайний презент точно запам’ятається обдаровується, адже у нього залишиться серія стильних та представницьких портретів.

Діловий портрет команди, спеціаліста

Головна складова успіху будь-якого підприємства – корпоративний дух команди. Бізнес-портрети співробітників, виконані в єдиному фірмовому стилі, дозволять підкреслити згуртованість колективу, злагодженість роботи та успішність вашої команди, здатної впоратися з будь-якими поставленими завданнями.

Якщо ви висококласний фахівець, який будує кар’єру, ви знаєте, що таке ділове портфоліо. Резюме претендента, доповнене професійно зробленим діловим портретом, має очевидні переваги перед резюме конкурентів. Цілеспрямований погляд, легка посмішка, стильний образ, правильні жести схильні до себе і викликають довіру. Розміщуючи на тематичному порталі свій діловий портрет, лікар, викладач, психолог, бізнес-коуч та будь-який інший фахівець, значно підвищують попит на пропоновані послуги.

Керівництво компанії-роботодавця, відділу з підбору кадрів, швидше за все запам’ятають резюме з фотографією претендента, ніж безлику анкету, тому варто скористатися всіма маркетинговими можливостями фотомистецтва.

Фото співробітника на його робочому місці або в нашій фоновій фотостудії – це не просто портрет, а ваш фірмовий стиль. Такі фотографії демонструють уважне ставлення керівника до колективу, вони дозволяють викликати прихильність до себе та заочно познайомити зі співробітниками.

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами

Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .