Професійна фотосесія у Києві

Портретна фотосесія у художньому стилі

Запрошуємо Вас на художню фотосесію у студії чи будь-якій іншій цікавій локації. У нас ви можете замовити фотосесію у Києві у вибраних вами місцях: будинки, в кафе чи ресторані, парку чи сквері, на панорамних майданчиках міста та в інших локаціях, які, на вашу думку, розкриють образ та підкреслять ваш унікальний стиль. Ми створимо чоловічий, жіночий чи дитячий портрет, який відобразить не об’єктивну, а абсолютну дійсність, висловивши високий творчий задум.

Фотосессия ...

Це творчий процес зі створення художнього портрета. Щоб передати ідею і точність образу у фотографії, потрібно вивчити і зрозуміти свою модель, торкнутися тих струн душі, які змусять вийти на поверхню всі почуття та емоції. Фотограф має бути не лише фахівцем з фотографії, а й добрим психологом, щоб відчути людину.

У нас ви можете замовити портрет великого плану, поясний, ростовий, різний за змістом та змістом, але з глибоким естетичним впливом.

Крім технічного аспекту в художній фотографії, перш за все, має бути ґрунтовно продуманий задум. Тільки тоді на виході вийде справді новий та цікавий сюжет. Фотохудожник не створює квапливих та невиразних знімків. Портрет від справжнього професіонала – це реалізація сміливих творчих ідей, проникнення емоцій, думок та переживань, що виражаються у фотографіях. Художнє фото – це картина, в якій видно почерк і руку майстра. Вона наштовхує на думки, викликає почуття, змушує повертатися до неї знову і знову.

Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Діловий або бізнес портрет, сімейний, дитячий, класичний та багато інших варіантів художнього портрета розкриють красу та ваш внутрішній світ. Наш професійний фотограф (Київ) Владислав Тупчієнко створює фотографії, схожі на кадри із кінофільму під назвою «Життя». Крізь кожну фотографію проходить нитка сюжету, народжуючи безсловесний діалог, створюючи настрій та наштовхуючи на роздуми.

За допомогою професійних світлових приладів створюється світлотіньовий малюнок, робить зображення об’ємним і відчутним. При створенні фотографій використовується різне тонування або чорно-білий варіант, який надає фотографії особливий настрій. Композиція світлотіні, колірна гармонія призводить до простоти сприйняття та легкості, а гра в простір створює глибину та об’єм. Щирість – найважливіше у портреті! Саме цього прагне фотограф, створюючи свої картини. Ми пропонуємо комплекс послуг портретної зйомки, куди входять:

Фотосесія на білому фоні у Києві
Замовити фотозйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .