Подарунковий сертифікат на фотосесію (Київ)

Подарунковий сертифікат на фотосесію-кращий подарунок

Подарунковий сертифікат на фотосесію – найкращий подарунок. І це правда ! Є дуже багато переваг і ось деякі з них:

1 — Фотосесія може бути проведена у зручний час за бажанням власника сертифіката.

2 – Це вигідно. Можна одержати значну знижку на комплекс послуг.

3 — Пакет послуг можна підібрати індивідуально залежно від того, що Ви вважаєте доречним для власника подарунка.

4 — Це може бути колективним подарунком, що важливо. 5 — Власник подарунка може вносити деякі корективи за узгодженням стилю, простору тощо.

Які послуги входять у вартість

У сертифікат можна включити будь-який комплекс послуг, який є на сайті. А також послуги візажиста, стиліста, перукаря, костюмера, одну з наших фотостудій або будь-якої іншої фотостудії Києва, транспорт, друк фотографій та картин (за результатом фотосесії) та багато іншого.

Ми напишемо будь-який вітальний текст на сертифікаті, надрукуємо та заламінуємо.

Подарунковий сертифікат на фотосесію в стилі ретро

Фотосесія у стилі фотостудії Аркур, яка знаходиться в Парижі. Це стиль раннього голлівудського кіно-портрета. Ми знаходимося в Києві та фотографуємо із застосуванням технологій та обладнання тієї епохи. Світлові прилади, модифікатори, насадки та все, що застосовували тоді для зйомки таких фотографій. Одяг та аксесуари. Фотосесія під ключ.

Сертифікат на приватну фотосесію

Сертифікат на приватну фотосесію у студії чи будь-якому іншому цікавому місці. Придумайте, що любить і який стиль фотосесії підійде власнику подарунка і повідомте нам про це. Решту ми вирішимо самі. Ваша фантазія та мрія власника в одному сертифікаті. Свято ми гарантуємо.

Сертифікат на бізнес портрет

Сертифікат на фотосесію у стилі «Бізнес портрет» або портрет у стилі фотостудії Аркур (Париж). Відмінний подарунок для колеги по роботі чи керівнику. Такі фотографії ніколи не бувають зайвими, але не завжди на них вистачає часу. Для резюме, статті або блогу. Для сайту та ін. А фотосесія в стилі фотостудії Аркур (Studio Harcour Paris) це стильно і круто.

 

Сертифікат на дитячу, сімейну фотосесію

Сертифікат на дитячу чи сімейну фотосесію. Сімейний альбом можна поповнювати і потрібно за будь-якої можливості. Творіть історію і даруйте радість улюбленим друзям та родичам! Повірте! З кожним роком ці фотографії набиратимуть свою цінність дедалі більше.

Подарунковий сертифікат на весільну фотосесію

Гарний подарунок для молодят на весілля. Професійна фото та відеозйомка у Києві. Замовляйте заздалегідь. Вручити можна з невеликим інтервалом щоб на весіллі не виявилося кілька фотографів і відео. Наприклад на передвесільну зйомку Love Story з наступним фотозйомкою весілля. Фотозйомка у подарунок на хрестини теж гарна ідея та гарний подарунок щасливим батькам.

Як замовити сертифікат на фотозйомку

Для замовлення сертифіката можна зателефонувати нам за телефонами, вказаними нижче, або написати в улюблений Вами месенджер. Ми обговоримо нюанси та оберемо комплекс послуг за Вашим бажанням. Обмовимо ціни та знижки. Виберемо дизайн сертифікату та пропишемо інформацію, яка має бути на сертифікаті. Найближчим часом ми його друкуємо та ламінуємо. Передаємо Вам або надсилаємо НП. Якщо Вам дуже терміново, ми можемо відправити в електронному вигляді. У такому разі Ви друкуєте його самі. надрукувати та заламінувати можна в будь-якому офісі чи торговому центрі.

Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .