Яким має бути продаюче фото

Головне завдання власника бізнесу – отримати якнайбільше прибутку від продажу. Для цього потрібно вийти на новий рівень, охопивши максимум аудиторії та заявивши про свій товар та послуги не тільки в межах міста чи країни. Для цього існують маркетплейс. Одним із найбільших світових торгових майданчиків є Amazon. В Україні – це Prom.ua, Розетка та інші.

Якісна фотографія – це візитна картка продавця, яка вже може багато розповісти про ваш інтернет-магазин. Це те, на що насамперед звертають потенційних клієнтів. Чітке та грамотне зображення вашого товару – найбільш ефективний маркетинговий інструмент, оскільки саме воно дозволить виділити вас на тлі конкурентів, викликати довіру як до продавця чи виробника, і вплинути на ухвалення рішення зробити покупку. Західні експерти прорахували, що 83% рішень, прийнятих людиною, засновані на візуальній інформації.

Фото товару, зроблене з коліна, в домашніх умовах, з поганим освітленням не дасть клієнту потрібної інформації, не зачепить погляд і, тим більше, не спонукає до замовлення. Навпаки, воно продемонструє непрофесійний підхід до ведення бізнесу, а значить – викличе асоціації з ненадійністю і якимось каверзом, навіть якщо представлений вами товар справді найвищої якості.

Вимоги до фото для інтернет магазину, лістингу, маркетплейсу

У лістингу на маркетплейсі можна розмістити одне чи кілька зображень товару. Головна фотографія відображатиметься в результатах пошуку, тому до неї пред’являються особливі вимоги. У ваших інтересах зробити фото максимально презентабельним, чіпляючим та інформативним.

Наприклад, при розміщенні фото товарів на Амазоні рекомендується дотримуватись таких правил:

  • на фотографії допустиме зображення тільки продукту, що продається (без підписів і текстів, логотипів або водяних знаків);
  • фотографія має бути виконана професійно; · товар зображується лише на білому однотонному тлі;
  • розширення – від 1000 пікс для збереження різкості при масштабуванні;
  • сам продукт повинен займати не менше 80% усієї картинки, що залишилися 20% — це біле тло;
  • не допускаються малюнки чи креслення продукту; · колірний режим – RGB;
  • використовувати рекомендовані маркетплейсом формати;
  • у галереї можливе розміщення трохи більше 9 зображень товару.

Якщо ви продаєте книги, відео, музику – зображення мають демонструвати обкладинку, яка займає 100% кадру.

До розміщення додаткових зображень Amazon не висуває таких суворих вимог. Можна використовувати інфографіки, зображення крупним планом. У кадрі також можуть бути додаткові предмети або люди, які показують товар у дії або дозволяють оцінити масштаб і пропорції товару, що ви пропонуєте.

Основне завдання продавця – створити перше враження про товар та викликати позитивні емоції у покупця, тому фотографії мають бути гранично якісними, зрозумілими та гранично інформативними.

Де замовити фото для маркетплейсу

Професійний фотограф, який спеціалізується на рекламній та предметній зйомці, як правило, знає, як зробити фотоконтент продавцем і таким, щоб він відповідав вимогам маркетплейсів. Для цього у фотомайстра є все обладнання: лайтбокси, фони, світло та інша фототехніка, необхідна для створення якісних та детальних знімків. Грамотно освітлені фотографії вашого товару у високій роздільній здатності забезпечать 70% успіху та допоможуть обійти конкурентів з поганим фотоконтентом та неоптимізованим лістингом. Якісні фотографії мають більший відгук цільової аудиторії, а це вірний шлях зростання продажів!

У нашій фотостудії ви можете замовити предметну зйомку товарів для розміщення фото на OLX, Rozetka та Prom.ua — великих маркетплейсах України, а також на міжнародному майданчику Amazon. Щоб уточнити подробиці, дзвоніть нам за телефоном, вказаним на сайті. Ми готові відповісти на всі ваші запитання, надавши безкоштовну консультацію.

Замовити фото-зйомку можна за телефонами або месенджерами

Найпопулярніше у блозі:

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .