Фотозйомка для корпоративного календаря

Корпоративний календар – це досить ефективний спосіб нагадування про себе замовникам або партнерам. Невипадково провідні компанії по всьому світу замовляють корпоративні календарі та із задоволенням дарують їх співробітникам та діловим партнерам. Протягом усього наступного року ваш бренд безкоштовно рекламуватиметься на столах і стінах офісів або в будинках. Кожна людина, яка переглядає дати календаря, буде мимоволі звертати увагу на вашу корпоративну символіку, адресу сайту та ненав’язливий опис продукції або послуг, що надається. А це додатковий ефективний канал залучення клієнтів.

Фотографії для календаря

Варіантом, що запам’ятовується, є корпоративні календарі з фото співробітників компанії. Наприклад, кожного місяця обігрується та чи інша робоча ситуація з участю працівників фірми. А якщо до оформлення залучити професійного фотографа, який розробить та реалізує разом з вами яскраві незабутні образи для такої фотосесії – ваш календар точно матиме успіх як колег, так і бізнес партнерів.

Якщо ви вирішили замовити корпоративний календар із фото, вам слід звернути увагу на основні засади його розробки. У корпоративному календарі важливо, щоб ним було зручно і приємно користуватися, інакше він ризикує зайняти місце на дальній полиці. Щоб цього не сталося, пам’ятайте наступне:

Календар з фото для офісу

Якщо ви вирішили замовити корпоративний календар із фото, вам слід звернути увагу на основні засади його розробки. У корпоративному календарі важливо, щоб ним було зручно і приємно користуватися, інакше він ризикує зайняти місце на дальній полиці. Щоб цього не сталося, пам’ятайте наступне:

Оформлення корпоративного календаря

В оформленні календаря для офісу орієнтуйтесь на імідж компанії. Він може бути або суворим, або ненав’язливо недбалим, яскравим і веселим, стриманим чи відверто креативним. Як атрибут вашого бренду, календар має бути співзвучний зі стилістикою усієї вашої брендованої продукції. При цьому, однак, в оформленні календарів має дотримуватись певна схема.

Календар з логотипом компанії має бути побудований за звичною користувачеві структурою – титульний лист, короткий опис вашої компанії, власне календар з розбивкою на місяці, заключна сторінка з контактами. Важливо, щоб при виготовленні календаря використовувалися: • якісні матеріали без яскраво вираженого запаху, • високоякісний друк та поліграфія взагалі, • та зручний спосіб кріплення сторінок. Від цього залежить, чи використовуватиметься корпоративний календар на щоденній основі і чи попросять його у вас наступного року.

Календар на рік із гумором

Гумористична фотосесія на календар – чудова можливість заявити про себе. Однак до цього питання слід підійти зі смаком. Ваш фотограф повинен розбиратися в тому, що смішно, а що може бути недоречним чи вульгарним. Тут головне не перегинати ціпок, тоді корпоративний календар буде веселим і незабутнім.

Замовити календар для фірми у професіоналів своєї справи ви можете сьогодні по телефону:

Види корпоративних календарів

Якщо ви плануєте замовити корпоративний календар або фотографування на календар, не забувайте про те, що вони бувають різних видів.

• Квартальний календар – дуже відомий та затребуваний вид календарів, розподілений на квартальні періоди. Особливою популярністю користується у бухгалтерії.

• Настінний календар – дуже зручний в експлуатації, інформація добре читальна. • Настільний календар – також дуже популярний, зручно розташовується на офісних столах, і здатний розмістити колосальний обсяг вашої рекламної інформації.

• Кишеньковий календар – менш затребуваний, ніж зазначені різновиди, проте дуже зручний. Також не варто виключати.

Креативний корпоративний календар

Щоб ваш календар вийшов незабутнім, потрібно покреативити. Це може бути фотосесія у незвичайному жанрі, тематичні фотосесії на природі або у звичних офісних ситуаціях, можливо фотографії співробітників із вашими товарами. Ви можете розглянути інші варіанти, що викликають стійкі асоціації з вашим брендом.

Одним із найпопулярніших трендів сьогодення є інтерактивні календарі. Наприклад, у вигляді ігрового поля для шахів, дартсу чи інших ігор. Крім свого прямого призначення, такі корпоративні календарі будуть використовуватися в обідню перерву співробітниками для дозвілля. Настінний корпоративний календар із вбудованим дзеркалом – корисний офісний аксесуар, який привертатиме до себе особливу увагу всіх співробітниць вашої компанії. А якщо на кожній сторінці буде розміщено фото колег, це викликає ще більший інтерес.

Настінний календар з годинником також дуже популярний. На нього неодноразово поглядатимуть, якщо його розмістити на видному місці. Не бійтеся експериментувати з корпоративними календарями у вашому офісі. Чим вони незвичайніші, тим більша ймовірність, що їх замовлятимуть ваші співробітники та бізнес-партнери. А замовити професійну фотосесію на корпоративний календар у Києві ви завжди можете за телефоном:

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .

Найпопулярніше у блозі: