Фото-тур до Седніва

Запрошуємо в цікавий фото-тур фантастично насиченими естетикою та енергетикою місцями. Наша мета – відпочинок та гарні фото, і особливо сам процес разом. Коли ми відволікаємося від звичної щоденної рутини, бачимо світ інакше.

Ми бачимо природну красу як вона є, на думку легше приходять цікаві ідеї, ми поринаємо в нову атмосферу і вона живе в нас.

Локація – селище Седнів (трохи докладніше далі, хто раніше не знав). Фотопленер планується на 3 дні (1 повний день), ми організовуємо:

— трансфер з Києва та назад
— проживання в готелі (2 ночі)
— 3-разове харчування (прямо в готелі)
— 3 фотозйомки із запрошеною моделлю (історичні місця, річка, ліс). Точний план варіюватиметься в залежності від погоди та освітлення, але побуваємо скрізь.

І також зазначимо, що:

— ми не проводимо майстер-клас чи воркшоп, не читаємо лекцій, але поділитися досвідом можемо, кому цікаво поспілкуватися на фототематику або просто знімати разом
— у нас вільна програма, ми не нав’язуємо нашого особистого бачення, тут багато чого є і для індивідуального проведення часу. Риболовля, пляжі, катання на конях, цікаві екскурсії (а історії тут багато і є, хто докладно може розповісти).
— ввечері другого дня збираємося на пікнік з шашликом, поділимося враженнями і просто поговоримо про все цікаве.

Місце дуже багате на історію і краєвиди, не отримати фотографії можна хіба що забувши камеру і телефон вдома, хоча нічого не замінить візуальних вражень. До речі, хто знімає на плівку — краще її взяти)

Тепер трохи докладніше:

Ми з'їздили до Седніва і зняли невеликий ролик:

Фото-тур в Седнев. Черниговская область//vlad-foto-video.com

Седнєв - одне з найзагадковіших і знакових місць України

Це старе козацьке селище, розташоване у Чернігівській області на березі річки Снов. Культурні та історичні пам’ятки Седніва, що мають національне значення, досить компактно розташовані на кількох вулицях. Це насамперед дерев’яна Георгіївська церква (з дуже багатою історією, в якій до речі знімалася одна зі сцен фільму «Вій»), залишки укріплень, садиба Лизогубів та парк, з романтичними лавками та альтанкою. Детально розповідати можна довго. Хоча це все можна оглянути та відвідати за день, але якщо затриматися і пошукати більше, то відкриється інша сторона Седніва – це природні локації, що надихають.

Територія, на якій розташований Седнів – це унікальний природний ландшафт із горбистим берегом та ярами. Вона здавна приваблювала художників, які шукали спокою та натхнення. Декілька сезонів тут провів і Тарас Шевченко, тут він займався літературою та писав пейзажі. Седнів і зараз дуже популярний у творчому середовищі, зокрема й у фотографів.

Де ще можна знайти таку концентрацію із природної краси, автентичних будиночків, плетених парканів, старих дерев’яних човнів. Творчість тут нерозривно пов’язана із споглядальним відпочинком, тут можна порибалити та просто відпочити на березі річки. Вважається, що Снов – одна з найчистіших річок Європи. На річці розташована стара ГЕС, яка чудово вписується у загальний краєвид.

Чим це місце цікаве фотографам? Тут можна знімати будь-що, історичні пам’ятники, пейзаж, а просто вуличні локації використовувати як атмосферне оточення для зйомки жанрового портрета, їх тут безліч. Навіть оголене коріння в ярах тут не такі як скрізь, хороші ракурси в них можна знаходити не одну годину.

Загальна вартість поїздки – 2500 грн

Наші плани:

1 день.
15.30 — виїзд з улюбленого Києва (м. Лісова)
17.00 — прибуття, поселення, вечеря.
19.00 — зйомка в парку музеї «Садиба Лизогубів»

2 день.
6.00 — зйомка на березі річки Снов
10.00 — сніданок у готелі
11.00 — вільний час
14.00 — обід у готелі
15.00 — вільний час
19.00 — зйомка біля дерев’яної церкви та берег річки Снов (інша її частина)

3 день.
10.00 — сніданок у готелі
11.00 — вільний час
14.00 — обід у готелі
15.00 — виїзд до улюбленого Києва

Забронювати місце можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть
Найпопулярніше у блозі:

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .