Фотозйомка панорам та віртуальних 3D турів у Києві

Ми пропонуємо послуги панорамної 3D зйомки, створення віртуальних турів для розміщення на он-лайн ресурсах, соціальних мережах та інших майданчиках. Зйомка проводиться з використанням високотехнологічної фототехніки, ширококутної оптики та спеціального програмного забезпечення.

Фотосъёмка панорам и виртуальных 3D туров в Киеве
Віртуальні 3D тури – нові можливості для вашого бізнесу

Панорамна зйомка – новий вид фотографії, який активно набирає обертів, що обумовлено технічним прогресом, що стрімко зростає. Зараз мало кого можна здивувати звичайними фото інтер’єру чи ландшафтного дизайну. Споживач стає все більш досвідченим, конкуренція зростає і вирватися вперед дуже складно.

Достойно просунути свою компанію в мережі можна за допомогою віртуальної реальності, створивши унікальний 3D тур. На сьогоднішній день це один із найефективніших способів впливу на потенційного клієнта. Переглядаючи візуальний тур, відвідувач вашого сайту стає віртуальним гостем і має можливість здійснити повноцінну прогулянку територією, відчути атмосферу інтер’єрів, заглянути у кожне приміщення у буквальному розумінні цього слова.

Приклади 3D турів та панорам:

Щоб переглянути, скопіюйте посилання у вікно Вашого браузера.

Посилання— 1        https://www.vlad-foto-video.com/panorama1/index.html

Посилання — 2       https://vlad-foto-video.com/panorama3/IMG_7131%20Panorama.preview.preview.html
Посилання — 3       https://www.vlad-foto-video.com/panorama2/IMG_1414_5_6_fused%20Panorama.html

3D тур з переходами по кімнатах та просторах (для переходу натиснути в зоні червоної точки)

Посилання — 4        https://www.vlad-foto-video.com/TurHTML/A1.html
Посилання — 5        https://www.vlad-foto-video.com/TUR/index.html

Фотосъёмка панорам и виртуальных 3D туров в Киеве

Панорамна зйомка стирає межі. Розмістивши 3D тур вашим об’єктом в онлайн сервісах, наприклад, Google Maps, ви отримуєте широкі можливості для просування свого бізнесу, підвищення конверсії та завоювання лояльності потенційних клієнтів. Ви можете використовувати якісні фотографії у високій якості на будь-яких інтернет ресурсах: тематичних онлайн майданчиках, у соціальних мережах, на власному сайті. Віртуальні тури сумісні з будь-яким сучасним браузером, а отже – їх побачить велика аудиторія. Чим більше відвідувачів ви залучите на свій сайт, тим більше шансів на відгук.

Як замовити створення віртуального туру

Створення віртуального туру проводиться у кілька етапів. 

  • фотограф приїжджає на об’єкт та проводить зйомку;
  • потім проводиться корекція кольору та склеювання фотографій, базова ретуш;
  • виготовлення візуального туру із використанням спеціального програмного забезпечення;
  •  погодження із замовником.

За бажанням клієнта можуть бути згенеровані інші проекції. Робота вважається виконаною після затвердження замовником. Надалі до візуального туру можуть бути внесені зміни. При цьому немає необхідності переробляти всю роботу наново.

Вартість панорамної зйомки у Києві в нашій фотостудії розраховується індивідуально. Ціна залежить від кількості панорам, обсягу робіт, віддаленості об’єкта зйомки.

Щоб замовити панорамну зйомку, 3D тур, дзвоніть нам за телефонами, зазначеними на сайті. Наші фахівці готові надати безкоштовну консультацію та відповісти на всі ваші запитання.

Панорамна зйомка 3D ціна:

1 панорама — 1200 грн.

2 панорамы — 1600 грн.

3 панорамы — 2400 грн.

Кожна наступна+ 800 грн.

Складання віртуального туру з кількох панорам 600 грн.

Замовити фото-зйомку можна за телефонами або месенджерами

Телефонуйте | Пишіть

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .