Приклади ретушування та обробки фотографій "до і після"

Усі фотографії проходять поетапну обробку в програмах редагування зображень. Ми користуємося такими як Adobe Photoshop, Adobe Lightroom, Capture One. Кожна з цих програм робить свій внесок у кінцевий результат і є незамінною частиною процесу обробки фото.

Ми віддаємо лише готовий продукт. «Напівфабрикати» у вигляді «вихідників» не віддаємо так як вважаємо, що віддавати фотографію потрібно в тому вигляді, в якому задумав фотограф, а не в тому, який виходить із фотоапарата. Фотоапарат дає тільки початковий фаїл для отримання гарного зображення і завжди потребує доопрацювання.

На кожній фотосесії завжди виходить певна кількість шлюбу. (У середньому близько 5%) Шлюб це — Закриті очі, промах по різкості, дублі тощо. Такі фотографії видаляються відразу під час перегляду матеріалу. Ну а Ви отримуєте гарантовано якісний результат.

Перегляньте деякі приклади обробки фотографій:

Обробка весільних фотографій

Примеры ретуши и обработки свадебных фотографий "до и после"Примеры ретуши и обработки свадебных фотографий "до и после"

Весільні фотографії проходять обов’язкову обробку. Закри проходять базову ретуш осіб.

Кадрування, Світло- та корекція кольору, Легка художня стилізація усієї серії фотографій. За Вашим бажанням ми зробимо копії знімків у чорно-білому варіанті.

Весільна фотосесія докладніше.

Обробка та ретуш портретних фотографій

Ретуш проводиться зі збереженням текстури шкіри та встановленням правильних колірних градієнтів. Поправка макіяжу та встановлення красивого світло-тіньового малюнка. Пластика волосся та обличчя. Головне завдання такої ретуші зробити її непомітною.

Фотосесії у студії та на природі…

Примеры ретуши и обработки портретных фотографий "до и после"Примеры ретуши и обработки портретных фотографий "до и после"

Як правильно перевести фотографію в чорно-білу

Как правильно перевести фотографию в черно-белую

Багато хто вважає, що перевести фото в чорно-білу простіше простого. Забрав насиченість і все. Це не так. Є кілька способів це зробити і всі вони підходять до різних фото по-різному. Головне завдання підібрати варіацію сірих тонів та зберегти об’єм та контраст фотографії найкращим чином.

Переведення фотографій у Ч/Б робиться завжди на останньому етапі обробки. З наступною корекцією контрастності та градацій сірих відтінків.

Проект Hollywood

Обробка бізнес портрета

При обробці бізнес-портрета ми застосовуємо «помірні» способи обробки. Це не Fashion і Beauty стилістика. Фотографія має бути в міру суворою та стриманою.

Ділова фотосесія близько 200 файлів з яких потрібно вибрати близько 10 фотографій для обробки і ретуші. Як показує практика правило цього достатньо для замовника. Є кілька пакетів фотографування бізнес портрета.

Обработка Бизнес портретаОбработка Бизнес портрета

Приклади фотографій в авторській обробці

Примеры фотографий в авторской обработкеПримеры фотографий в авторской обработке

Арт обробка застосовується для фотографій, які готуються для друку на фотопапері або полотні. Таку обробку можна замовити для оформлення фотокниги та інших цілей. Обробка в художньому стилі краще виходить, якщо ідею закладати під час самої фотосесії. Як правило, такі зйомки проводяться з додатковими спалахами незалежно від кількості освітлення.

Примеры ретуши и обработки фотографий до и после
Популярне:

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .