Фотосесія на плівку у Києві

Творчий експеримент для любителів аналогової фотографії, лампового звуку, вінілових платівок та незвичайних, а головне неповторних фотознімків ми сформували цю пропозицію. Для тих, хто готовий довіритися магії плівки. Хто хоче отримати справжню фотографію без найменшого втручання комп’ютера та фотошопу.

Звичайно ми продублюємо відсканованими кадрами і в електронному вигляді, а також при зйомці використовуємо цифровий фотоапарат. У Вас буде дві фотосесії замість однієї. Плівка та цифра. тому ми завжди гарантуємо 100% результат.

Яку фототехніку ми використовуємо

Ми фотографуємо на професійний фотоапарат Canon EOS 100. До цієї камери підходять всі сучасні, високотехнологічні об’єктиви, які використовуються з цифровими камерами. Працює автофокус, стабілізація та підказки експозиції. Робота з цією камерою відрізняється тим, що не можна подивитися результат на екрані фотоапарата. Пересвічені і темні кадри не допускаються. Для плівкової фотозйомки це дуже важливо, адже плівка коштує не дешево і кадрів всього 36.

Фотозйомка на кольорову фотоплівку

Яку плівку вибрати? Кольорову чи чорно-білу? Все дуже просто. Колір – це інформація. Вона чи потрібна чи ні. Якщо ідея або сюжет має на увазі кольорову композицію, в якій колір має важливе значення, впливає на настрій знімка, на його завершеність — тоді плівку ми ставимо кольорову.

До речі, знімки зроблені на кольорову плівку можна завжди перевести в Ч/Б, але друкувати ручним, аналоговим методом з кольоровим на чорно-білий фото-папір не можна. Можна перекладати лише електронну відскановану версію. До речі робити це (з кольору в Ч/Б) за допомогою фотошопу потрібно теж правильно.

Фотосесія на чорно-білу фотоплівку

Чорно-біла фотографія – це інший світ. Інше сприйняття інформації. Це графічність, градації та відтінки сірого, це інший обсяг, уникнення реальності. Фотографуючи на кольорову плівку можна краще показати колір одягу, знімаючи на чорно білу плівку Ви показуєте колір душі. На плівці завжди боротьба чорного та білого. Завжди контраст.

Фотосесія на кіноплівку

На фото нижче чітко виражений «кіношний» колір. Фотографії нагадують стоп-кадр із кінофільму. Це спеціальна кіноплівка, яка з великих бобін нарізається по 36 кадрів і намотується спеціальним методом на касети. На плівці із зовнішнього боку нанесений сажовий шар, що ускладнює процес проявлення. Проявка цієї плівки проводиться вручну. Але це того варте ! Насолода не дешева але результат завжди чудовий. Кольори та відтінки на такій плівці просто неймовірні.

Вартість фотосесії на плівку у Києві

Фотосесія як на кольорову так і на чорно-білу фотоплівку коштує трохи дорожче за звичайну. До ціни самої фотосесії додається вартість плівки, проявлення та сканування. Якщо ви замовите ручний друк, ціна додасться залежно від розміру та кількості фотографій. На ціну також впливає оформлення фотографій. Можна замовити гарну рамку з паспарту або без.

Вартість:

Плівка-300-500 грн. — 1 шт. Потрібно купувати 2-3 плівки. Одна плівка розрахована на 36 кадрів. Проявка-100-150 грн. (різні процеси) — 1 котушка Сканування-80-150 грн. — 1 котушка (різна роздільна здатність)

Ці ціни плюсуються до ціни звичайної фотосесії.

Фотосесія на плівку чудовий подарунок на свято друзям чи родичам. Ми можемо оформити подарунковий сертифікат.

Участь у зйомках свідомо передбачає Вашу згоду на розміщення фотографій у моєму портфоліо на сайтах. Фотосесія на умовах конфіденційності обговорюється до зйомки та коштуватиме дорожче. Сподіваюся на ваше розуміння .

Популярне: