Відеозйомка, відеомонтаж Київ

Відео контент для ефективного просування бізнесу

Ми надаємо послуги зі зйомки відео контенту для бізнесу. Ми здійснюємо монтаж, виконуємо адаптацію, робимо озвучку та музичний супровід роликів. Висока якість та ефективність результату, професійне обладнання, досвідчені майстри, доступні ціни.

Рекламный промо ролик для ВШК. Видеосъёмка. Видеомонтаж Киев | vlad-foto-video.com
Репортажная видео съёмка мероприятия для компании JYSK | vlad-foto-video.com

Відео замість тисячі слів

Просування бізнесу сьогодні неможливе без залучення сучасних технологій. Інтернет – це основний майданчик продажів, адже більшість покупок відбувається саме в мережі. На сторінках сайтів, у соціальних мережах ми черпаємо інформацію про товари та послуги. Завдання продавця – дати максимум корисного за короткий час. Саме для цього і створюються рекламні та іміджеві ролики, презентації та відео огляди.

 

Новости журнала Головбух | vlad-foto-video.com
Видеосъёмка объектов недвижимости Киев, видеомонтаж Киев. | vlad-foto-video.com
Замовити відео-зйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть

Іміджеве відео для вашої компанії

Рекламне відео – це потужний інструмент просування компанії, товарів та послуг на ринку. Адже воно дозволяє одночасно впливати на кілька почуттів: візуальне та аудіосприйняття. Це можливість подати інформацію у правильному світлі, показати всі позитивні сторони у буквальному значенні цього слова. І при цьому зайняти у потенційного клієнта лише кілька хвилин. Можливо, вже в процесі перегляду ролика гість вирішить стати вашим потенційним клієнтом.

Іміджеве відео – це промо ролик про вашу компанію, що висвітлює діяльність підприємства, його команди. Після перегляду красивої картинки, яка чіпляє звукову доріжку, у вас не буде шансу залишитися непоміченим. За допомогою якісного відео контенту вам вдасться сформувати позитивний імідж свого підприємства, звернути увагу клієнта на важливі деталі, що вирізняють вас серед конкурентів. Якщо ваш бренд популярний і пізнаваний, інформація, подана у відео, зміцнить репутацію та підвищить лояльність клієнтів, розширить охоплення аудиторії.

Часто іміджеві ролики, інфографіки, презентації створюються напередодні важливих ділових заходів для зрозумілої та доступної візуалізації успіхів компанії, вектора руху, перспектив. Презентаційні ролики демонструють на професійних виставках, що є невід’ємною частиною інформаційного стенду підприємства.

Новости журнала Головбух, Фотостудия на Левобережной | vlad-foto-video.com
Демо - видео артиста - вокалиста. | vlad-foto-video.com
Переваги відео перед іншими видами контенту:

  • один короткий ролик замінює 500 текстових слів; 
  • стисло подання інформації економить час клієнта;
  • можливість збільшити охоплення аудиторії, розмістивши ролик на соціальних майданчиках
  • наочна демонстрація товару, діяльності підприємства, що дозволяє сформувати правильний образ; 

Щоб отримати якісне відео, яке дійсно продає, потрібно чітко знати, що конкретно ви хочете показати — товар або процес виробництва. Відео ряд має бути осмисленим, нести конкретну інформацію у кожному кадрі. Професійні трюки та спецефекти допоможуть утримати увагу глядача до кінця ролика.

Наша відео студія допоможе створити концептуальне та чіпляюче відео для вашого сайту, блогу, інтернет-магазину. Ми здійснюємо повний цикл робіт.

Етапи створення відео включають:

  • розроблення концепції ролика;
  • безпосередньо зйомку (у т. ч. на хромакеї – зеленому фоні);
  • обробку одержаного матеріалу;
  • обробку одержаного матеріалу;
  • монтаж відео; накладення спецефектів, графіки; створення звукової доріжки.

Для озвучування ролика до наших клієнтів професійний диктор.

В результаті роботи наші клієнти отримують не просто гарний відеоряд та якісні зображення, а цінний контент, що демонструє нестандартний підхід до самореклами, потужний інструмент маркетингу, який використовується в усьому світі для успішного просування бізнесу. Ми допоможемо вам не залишитися осторонь сучасних піар технологій, а впевнено йти в ногу з часом!

Якщо ви підприємець, зацікавлений у розвитку свого бізнесу, блогер, що нарощує популярність, музикант, спеціаліст з маркетингу, PR-менеджер, запрошуємо до нашої відео студії. Щоб стати частиною нашого творчого тандему, дізнатися деталі співпраці, телефонуйте у Києві

Відеозйомка автомобілів для продажу Київ
Замовити відео-зйомку можна за телефонами або месенджерами
Телефонуйте | Пишіть
Найпопулярніше у блозі: